You are currently viewing Zmysły- sesja kobieca

Zmysły- sesja kobieca

Sesja kobieca to nie tylko zdjęcia. To chwila dla samej siebie, to czas na pokochanie swojego ciała i duszy. To moment, kiedy uświadamiasz sobie, że jesteś najlepszą, najpiękniejszą wersją samej siebie. A zdjęcia będą Ci o tym stale przypominać.

Sesja kobieca jest niczym terapia dla duszy. Pewnie wiesz o tym doskonale, że każda z nas  ma zawsze małe czy większe kompleksy. Często są one przez nas same wyolbrzymiane, i choćby były maleńkie, gdzieś tam pod skórą doskwierają czasami. 

     Dlatego zawsze, kiedy pytasz mnie, czy robić taką sesję, czy to nie przejaw próżności, że może nie wypada bo…. (tu wstaw swoją własną wymówkę ;)) odpowiadam Ci, że każda kobieta przynajmniej raz w życiu powinna dla siebie samej taką sesję zrobić. Aby utwierdzić się w tym, jak wyjątkowa jest, piękna i zmysłowa. Bo nie ma kobiety brzydkiej, są tylko źle sfotografowane 😉

      Emilia to niesamowita, silna i piękna kobieta. Jej śmiech do dziś słyszę w uszach, tak potrafi nim zarażać. Kiedy oddawałam jej zdjęcia widok jej wzruszenia, łez i zaskoczenia, że “to ja mogę tak wyglądać???” był dla mnie wielką nagrodą. 

     Nie zobaczysz tu wszystkich zdjęć, niektóre są tylko dla niej, nooo i może dla męża 😉 

Ale możesz je sobie wyobrazić, możesz też wyobrazić sobie siebie na nich. Kiedy zapragniesz je dla siebie mieć znajdziesz mnie tu.

Podobała Ci się ta sesja? Myślisz o podobnej? Zajrzyj więc tu:

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.