Dzień ślubu to dzień wyjątkowy, jedyny. Tak ważne jest aby zapamiętać go jak najpiękniej. Dlatego wybór fotografa ślubnego to jedna z najważniejszych decyzji jakie wtedy podejmujecie. Ślub w stylu boho? Glamour? W pięknej katedrze czy maleńkim, wiejskim kościółku? Do każdego ślubu podchodzę indywidualnie. Tak jak Wy jesteście jedyni w swoim rodzaju, tak też i dzień Waszego ślubu jest niepowtarzalny. Moim celem jest pokazać go właśnie w taki wyjątkowy, niepowtarzalny sposób, aby zdjęcia były pełne emocji, chwil, które były pełne Was i Waszych uczuć.

Chrzest Waszego Maluszka? Komunia starszaka? Niezapomniane urodziny? A może wieczór panieński? Jest tyle okazji, które warto zatrzymać we wspomnieniach na długie lata. Reportaż to mój żywioł, uwielbiam łapać w kadry te chwile i tworzyć dla Was zapis najpiękniejszych historii.

Są w życiu takie momenty, które mijają niezwykle szybko. Okres ciąży, pojawienie się na świecie wyczekanego maluszka, który zaledwie w ciągu miesiąca maluszkiem już nie jest. Nie doceniamy codzienności, nie widzimy jak szybko mija. Dlatego lifestyle to właśnie fotografia codzienności, to Wasze życie zapisane w pełnych ciepła, śmiechu, czułości i przytulasów kadrach, w postaci pięknego rodzinnego albumu. Wspomnienia, do których wraca się najczęściej.