Reportaż ślubny

Dzień ślubu nie rozpoczyna się wraz z Waszym wejściem do kościoła czy Urzędu. To pierwsze chwile od samego poranka, gdy rozpoczynacie przygotowania do uroczystości. Dlatego oferuję Wam duet fotografek, by nic nie umknęło Waszej pamięci. Jedna z nas towarzyszy Pannie Młodej- u fryzjera, podczas wykonywania makijażu i ubierania sukni ślubnej. Łapie w kadry łzy wzruszenia Mamy Panny Młodej i filigranowe kieliszki szampana, którym koleżanki wznoszą toast za ukochaną przyjaciółkę.

Ślub sesja ślubna fotograf Kielce
Przygotowania (158)
Przygotowania (48)
Przygotowania (95)

Druga z nas w tym czasie towarzyszy Panu Młodemu i jego drużbom, którzy pomiędzy zapinaniem spinek oraz wiązaniem muchy celebrują ostatnie chwile wolności. A gdy nadchodzi ta chwila, spotykamy się wszyscy razem, by uwiecznić zachwyt Pana Młodego swą wybranką i podążyć za obojgiem Nową Drogą Życia..

Reportaż z uroczystości zaślubin to jedna z najważniejszych części tego dnia. Docenicie obecność dwóch reporterek, gdy zauważycie, że oprócz uwiecznionych  najważniejszych momentów ceremonii, znajdą się ujęcia zaszklonych oczu Matki Chrzestnej, i Dziadka, który ze wzruszeniem patrzy na piękną dorosłą kobietę i wspomina, jak pierwszy raz wziął wnuczkę na ręce. Takie kadry przypomną Wam za wiele lat ogrom szczęścia i życzliwości, które niosła obecność bliskich.

Ceremonia (174)

Po ceremonii nie zwalniamy tempa: życzenia gości, uściski dłoni, serdeczne objęcia. Piękne auto. Błogosławieństwo chleba i łamiący się głos Mam, kiedy go udzielają. Tłukące się na szczęście szkło. A potem… Zabawa do rana!!!!! Lojalnie uprzedzamy  – nic nie umknie naszej uwadze, jesteśmy wszędzie! Z gośćmi podczas weselnych toastów, z dziećmi rozrzucającymi konfetti z pierwszego tańca, harcujemy z Wami na środku parkietu. Nieobce są nam zakamarki łazienek, gdzie panie poprawiają makijaż. Czaimy się za krzakami, podglądając chwile wytchnienia od skocznych tańców. A wszystko po to, aby zatrzymać w kadrach wspaniałą atmosferę tego wyjątkowego dnia..

Nie boimy się żadnego światła ponieważ pracujemy zarówno ze światłem zastanym, jak i uwielbiamy światła DJ’ów a naszą tajną bronią są lampy reporterskie.

Kiedy opadnie już weselny kurz i ostygną emocje do dwóch tygodni po uroczystości zaślubin zabieramy Was w podróż tylko dla dwojga. Miejsce i cel naszej podróży wybieracie WY- dla nas nie ma znaczenia czy będzie to pałac, egzotyczna plaża w Portugalii, zdobycie szczytu w Tatrach czy przepiękna łąka za Waszym domem. Bo plener ślubny to przede wszystkim Wy, Wasze emocje, Wasze szczęście, delikatny dotyk Jego ręki, kiedy przytula mocno do siebie, Jej rozmarzony uśmiech kiedy spogląda na niego. Wybrane przez Was miejsce będzie pięknym tłem tej miłości.

Już wiecie, dlaczego warto nas wybrać?? Zapraszam więc dalej!

  • pracę dwóch fotografek, dzięki czemu macie szerokie spectrum zdjęć, nie umkną żadne ważne momenty. Wliczony jest tu również koszt naszego dojazdu do miejsca uroczystości i przyjęcia.
  • 3 pakiety czasowe reportażu- sami decydujecie, ile godzin chcecie, abyśmy dla Was uwieczniły, 8, 10 czy 12 godzin? 
  • sesję poślubną do dwóch tygodni od daty ślubu (w przypadku sytuacji losowych, bardzo złej pogody – choć dla nas nie ma złej – datę pleneru ślubnego można przełożyć dwa razy). 
  • prywatną galerię zdjęć, zabezpieczoną hasłem, którą możecie udostępnić Waszym gościom,
  • 500 zdjęć po profesjonalnej obróbce cyfrowej, starannie wyselekcjonowanych, które wybieracie z prywatnej galerii,
  • fotoalbum w welurowej oprawie, ze sztywnymi, eleganckimi kartami lub drewniane pudełko pachnące lasem, w środku którego znajdziecie 100 odbitek na jedwabnym papierze oraz dedykowany pendrive (opcje ustalane do dwóch tygodni od momentu wyboru zdjęć z galerii), Chciałbyś wzbogacić swoje wspomnienia o dodatkowe albumy dla rodziców? A może marzysz o Waszym ślubnym zdjęciu w większym formacie? Nie ma problemu, spełniamy i takie marzenia
  • nasz profesjonalizm i pełne nasze zaangażowanie w dzień Waszego ślubu- jak trzeba zapniemy spinki lub zaparzymy meliskę na uspokojenie

Chcielibyście poznać przygotowaną specjalnie dla Was ofertę?