You are currently viewing Lifestyle’owa sesja ciążowa

Lifestyle’owa sesja ciążowa

        Czas oczekiwania na maleństwo jest niesamowity. Jeszcze we dwoje, za moment już na zawsze zmienicie swoje role i staniecie się Rodzicami!

      Ciąża i czas oczekiwania na pojawienie się Maleństwa to często jeden z pierwszych momentów, kiedy spotykam się z Wami, choć bywa i tak, że poznajemy się przy okazji Waszej sesji narzeczeńskiej czy ślubnej, jak było to w przypadku Moniki i Przemka (kilka kadrów z ich ślubnego pleneru znajdziesz tu).   Można więc powiedzieć, że jako fotograf rodzinny jestem z Wami od najważniejszych chwil Waszego wspólnego życia.

        I to na pewno jest wielki plus posiadania swojego rodzinnego fotografa. Dlaczego?

1znacie mnie doskonale, ja Was, dlatego podczas kolejnych sesji nie ma już miejsca na stres, niedopowiedzenia. Znam Wasze oczekiwania, wiem, co lubicie, czego nie i jakich zdjęć oczekujecie. Wy z kolei podczas sesji zdjęciowej jesteście rozluźnieni, naturalni a więc i zdjęcia, jakie wtedy powstają są naturalne, pełne prawdziwych emocji, uczuć. 

2nie krępujecie się mnie podczas zdjęć. Często podczas lifestyle’owych sesji ciążowych, szczególnie dla Przyszłych Mam, staram się wykonać kilka bardziej intymnych kadrów. Mają one wielkie znaczenie dla Ciebie, jako nie tylko Mamy, ale Kobiety. Są to portrety w bieliźnie, w otoczeniu pięknego światła, skupione tylko na Tobie. Pokazują, że jesteś nadal piękna, atrakcyjna, w oczach swojego Partnera ciągle, a nawet jeszcze bardziej, pociągająca. To ważne- Twoje samopoczucie w ciąży jak wiesz, bywa różne. Hormony robią swoje, huśtawki emocjonalne często Cię odwiedzają, ciało zmienia się czasem z dnia na dzień. To ważne, abyś w tych kadrach dostrzegła swoje piękno. 

3- często po ciąży decydujecie się na kolejne spotkania ze mną, jak chrzest Waszego maluszka, pierwsze święta razem, roczek i pierwsze kroki. To przecież niesamowicie ważne momenty w Waszym rodzinnym życiu i zasługują na najpiękniejszą oprawę. Bo nigdy się już nie powtórzą! A uciekają tak szybko. Kolejne więc nasze spotkania są kontynuacją wcześniejszych sesji, jakby dopisaniem kolejnych rozdziałów do rodzinnej opowieści. Kadry w jednym stylu, w podobnych kolorach, są spójne, stanowią ciągłość, pięknie wyglądają wtedy wszystkie rodzinne albumy, od samego początku, zestawione jeden obok drugiego. Wyobraź sobie kolekcję rodzinnych albumów w miziastych oprawach!!! Czy to nie piękny widok?

 

    A dlaczego znowu lifestyle? Odpowiedź jest prosta. Bo to Wasze prawdziwe życie, pokazane z jego najpiękniejszej, najbardziej wzruszającej strony. To Wasze prawdziwe emocje, nieudawane gesty, szczere spojrzenia i czułe pocałunki. To najważniejsze momenty Waszego życia!

     Laurka już na świecie! Wyczekana, wymarzona, najukochańsza. Światełko w oczach jej Rodziców. Kochane Maleństwo- do zobaczenia więc na następnych sesjach!!!!

        Na zakończenie powiem Ci jedno: wierzę, że każda chwila w życiu jest jedna i ważna, jest po coś. Celebruj te chwile, twórz z nich najpiękniejsze historie. Wracaj do nich wspomnieniami jak najczęściej, karm siebie i swoją rodzinę tylko tymi dobrymi chwilami, a na pewno będzie ich dzięki temu o wiele więcej!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.