You are currently viewing Leśne opowieści o miłości

Leśne opowieści o miłości

Nie wiem czemu tak długo zajęło mi opublikowanie tej sesji. Natłok pracy i obowiązków sprawił, że długo, aczkolwiek cierpliwie czekała na swój czas 🙂 A sesja ta była bardzo wyjątkowa. Pełna czułości, głębokich spojrzeń w oczy i szeptów wypowiadanych gdzieś w zagłębienie karku. 

    Gosia i Tomek- dwoje ludzi, którzy odnaleźli się pomiędzy tysiącami. Których miłość trwa niezmieniona od ponad 20-tu lat! Tak, ja też nie mogłam w to uwierzyć, bo patrząc na nich odnosisz wrażenie, że są świeżo w sobie zakochani. 

     Ta sesja była wyjątkowym prezentem dla nich na rocznicę ślubu. Prezentem, z którego kadry zostaną na zawsze, w albumie, w odbitkach, i za kolejne 20 lat spędzonych wspólnie wezmą do ręki te zdjęcia, patrząc na to jak ich miłość trwa i pięknieje z każdym kolejnym dniem. 

Takiej miłości życzę każdemu. 

Ciebie także zapraszam na mocno emocjonalne, pełne czułości sesje- nie tylko na rocznicę. Narzeczeńska, dla rodziców, dziadków, ukochanej siostry czy najlepszej przyjaciółki. Pomogę Ci zamknąć w kadrach te najpiękniejsze momenty, napisz do mnie tu.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.