You are currently viewing Chrzest święty Błażejka

Chrzest święty Błażejka

“To mój wielki dzień!”- tak na pewno zawołałby Błażejek gdyby już potrafił mówić 😉 Na szczęście te zdjęcia opowiedziały to za niego 🙂 

      Dzień chrztu świętego Twojego dziecka to zawsze ważne wydarzenie w życiu Waszej rodziny. Wybór fotografa, który uwieczni te ważne momenty jest ogromnie istotny. Kiedy decydujesz się na zaproszenie mnie jako fotografa, abym uwieczniła ten piękny dzień możesz na pewno spodziewać się zdjęć bardzo emocjonalnych- bowiem to one stanowią serce tej historii. 

      Często też pytacie mnie wtedy, który z pakietów reportażu wybrać. Do wyboru są trzy, więc każdy znajdzie tu opcję najlepszą dla siebie. A dziś pokażę Ci, jak wygląda pakiet Premium i ile wspaniałych momentów można wtedy zatrzymać w kadrach.

     Spotkanie z tą wyjątkową rodzinką rozpoczęliśmy od przygotowań w ich domu. Zapytasz, czy w ogóle warto robić takie zdjęcia? Warto. Takie momenty, prawdziwe, szczere zostają w pamięci najbardziej. Być może za 10 lat zmienisz mieszkanie. Dzieciaki dorosną, Ty sam się zmienisz. Takie prawdziwe zdjęcia będą bezcenną pamiątką. Jeśli boisz się, że w domu będzie dużo osób, że panować będzie chaos, że wszędzie będą przeszkadzajki domowe- nie martw się! To jest własnie atmosfera tego dnia i warto ją zatrzymać.

Przygotowania to chwile pełne momentów, ulotnych, jak gest przytulenia, jak czułe spojrzenie. To ubranko, które pieczołowicie przygotowywałaś na ten dzień. To maleńkie buciki, które Twoje maleństwo założy tylko ten jeden raz. To czułe dłonie Matki chrzestnej i dumny Ojciec chrzestny. 

     Aż nadchodzi ta chwila, jakże ważna w Waszym życiu. Niech będzie ona piękna i radosna!

Czas spotkania rodzinnego, życzenia dla Maluszka, piękny tort- to również część jakże ważna tego dnia!

To był piękny dzień! 

Cieszę się, że mogłam uwiecznić go dla Błażeja i jego rodziny. Ale moja praca się tu nie skończyła. Równie ważne jest przygotowanie zdjęć i oddanie ich w jak najpiękniejszej formie. W pakiecie Błażej otrzymał piękny story album i ozdobne pudełko na odbitki, w miziastych, welurowych tkaninach.  To idealna oprawa dla tak ważnych chwil!

Spodobała Ci się taka forma reportażu? Czeka Cię taki ważny dzień? Zapraszam Cię więc tutaj.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.